![filozoikos thivas](https://static.wixstatic.com/media/c272d3_76d57930d8c14372832a74e733accaef~mv2.png/v1/fill/w_81,h_67,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/c272d3_76d57930d8c14372832a74e733accaef~mv2.png)
Για φόλες στην περιοχή των κάτω εργατικών κατοικιών Ταχιού στην Θήβα κάνει λόγο μέσω της σελίδας του στο facebook ο Φιλοζωικός Σύλλογος Θήβας “Αγ. Φραγκίσκος”.
Μέχρι στιγμής δεν υπάρχει ενημέρωση για θύματα από τις φόλες και ελπίζουμε να μην υπάρξουν θύματα.
Καλό θα είναι όποιος δει κάτι ύποπτο ή εντοπίσει κάποια φόλα καλό θα είναι να ενημερώσει την αστυνομία και τον φιλοζωικό σύλλογο προκειμένου να απομακρυνθεί η φόλα και να ερευνηθεί άμεσα οτιδήποτε ύποπτο.