![tromaktiko40265](https://static.wixstatic.com/media/c272d3_83f3c69fbd554c91b50f3a2aa0a4c9f9~mv2.jpg/v1/fill/w_97,h_59,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/c272d3_83f3c69fbd554c91b50f3a2aa0a4c9f9~mv2.jpg)
Αγαπητό tromaktiko, είμαι ο συνοδός του παραολυμπιονίκη Καρυπίδη Δημήτρη… Πριν από 10 λεπτά βρισκόμασταν (βράδυ Σαββάτου 10/03) στην στάση του λεωφορείου έξω από τον Ηλεκτρικό ΚΗΦΙΣΙΑΣ 721.Μόλις ήρθε το λεωφορείο ρώτησα αν έχει ράμπα για να ανέβει το αμαξίδιο, η κλασσική απάντηση έχω αλλά δεν δουλεύει, η δεν ξέρω να την χειρίζομαι.
Τον παρακαλέσαμε να κάνει λίγο πίσω και να βρούμε μια λύση.
Ο οδηγός σηκώθηκε και έφυγε χωρίς να πει τίποτα.
Αρ. Πινακιδας: YNP 90204
O Παραολυμπιονίκης Δημήτρης Καρυπίδης που έστειλε την καταγγελία:
![tromaktiko1](https://static.wixstatic.com/media/c272d3_14fa4c49d3ab40b480decdd94ba0a3dc~mv2.jpg/v1/fill/w_112,h_75,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/c272d3_14fa4c49d3ab40b480decdd94ba0a3dc~mv2.jpg)
![tromaktikologo](https://static.wixstatic.com/media/c272d3_6c434c3411ce411f87bb323774540e25~mv2.png/v1/fill/w_117,h_53,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/c272d3_6c434c3411ce411f87bb323774540e25~mv2.png)